Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADIES FULL ZIP HOODY
LADIES FULL ZIP HOODY
LADIES FULL ZIP HOODY
LADIES FULL ZIP HOODY
Женски дуксер
Код на производ:
(CCMZ183242-25)
COCOMO

LADIES FULL ZIP HOODY

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.701 ДЕН
Заштеда: 189 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183212-02
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183223-02
939 ДЕН
Заштеда 37%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183242-02
1.701 ДЕН
Заштеда 10%
1.890 ДЕН
Помош