Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE BOYS PANT
LONSDALE BOYS PANT
LONSDALE BOYS PANT
LONSDALE BOYS PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(183302-22)
LONSDALE

LONSDALE BOYS PANT

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.791 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 5-6г.
  • XS 6-7г.
  • S 9-10г.
  • M 9-10г.
  • L 11-12г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд LONSDALE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 5-6г.
XS 6-7г.
S 9-10г.
M 9-10г.
L 11-12г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд LONSDALE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 5-6г.
XS 6-7г.
S 9-10г.
M 9-10г.
L 11-12г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Помош