Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Lonsdale hoody
LONSDALE Lonsdale hoody
LONSDALE Lonsdale hoody
LONSDALE Lonsdale hoody
Детски дуксер
Код на производ:
(183301-23)
LONSDALE

LONSDALE Lonsdale hoody

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 5-6г.
  • XS 6-7г.
  • S 7-8г.
  • M 9-10г.
  • L 11-12г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд LONSDALE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 5-6г.
XS 6-7г.
S 7-8г.
M 9-10г.
L 11-12г.
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош