Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONG SLEEVE T-SHIRT
LONG SLEEVE T-SHIRT
LONG SLEEVE T-SHIRT
LONG SLEEVE T-SHIRT
Код на производ:
(CCMZ183243-48)
COCOMO

LONG SLEEVE T-SHIRT

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
801 ДЕН
Заштеда: 89 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS *
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
801 ДЕН
Заштеда 10%
890 ДЕН
Помош