Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DENI T-SHIRT LS G
DENI T-SHIRT LS G
DENI T-SHIRT LS G
DENI T-SHIRT LS G
Детска маица со долги ракави
Код на производ:
(LTP183316-50)
LOTTO

DENI T-SHIRT LS G

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
801 ДЕН
Заштеда: 89 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 5-6г.
  • XS 7-8г.
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 13-14г.
  • XL 15-16г.
  • XXL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 5-6г.
XS 7-8г.
S 9-10г.
M 11-12г.
L 13-14г.
XL 15-16г.
XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS 5-6г.
XS 7-8г.
S 9-10г.
M 11-12г.
L 13-14г.
XL 15-16г.
XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
801 ДЕН
Заштеда 10%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Помош