Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FULL ZIP HOODY
FULL ZIP HOODY
FULL ZIP HOODY
FULL ZIP HOODY
Машки дуксер
Код на производ:
(CCMZ183107-36)
COCOMO

FULL ZIP HOODY

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.971 ДЕН
Заштеда: 219 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183114-48
1.971 ДЕН
Заштеда 10%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183109-36
1.701 ДЕН
Заштеда 10%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183106-07
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Помош