Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP
Женска маица
Код на производ:
(CZ9324-084)
NIKE

W NSW ICN CLSH SS TOP MESH AOP

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.937 ДЕН
Заштеда: 753 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесна и опуштена, женската маица Nike Sportswear Icon Clash е направена од мек материјал кој овозможува проток на воздух, има интересен дизајн и Nike лого. Апстрактниот приказ на облаците создава нова верзија на класичната маица. Подетално

Лесна и опуштена, женската маица Nike Sportswear Icon Clash е направена од мек материјал кој овозможува проток на воздух, има интересен дизајн и Nike лого.

Апстрактниот приказ на облаците создава нова верзија на класичната маица.

Знакот Swoosh овозможува да ја покажете својата страст кон брендот Nike.

Спецификации:

• Женска маица

• Опуштен крој

• Перење во машина

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: Бела / Сива

• Код на производ: CZ9324-084

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Лесна и опуштена, женската маица Nike Sportswear Icon Clash е направена од мек материјал кој овозможува проток на воздух, има интересен дизајн и Nike лого.

Апстрактниот приказ на облаците создава нова верзија на класичната маица.

Знакот Swoosh овозможува да ја покажете својата страст кон брендот Nike.

Спецификации:

• Женска маица

• Опуштен крој

• Перење во машина

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: Бела / Сива

• Код на производ: CZ9324-084

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-010
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица BV6169-814
1.611 ДЕН
Заштеда 10%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-814
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Помош