Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
REGULAR JOGGER
Женски хеланки
Код на производ:
(GD3890)
adidas

REGULAR JOGGER

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.223 ДЕН
Заштеда: 865 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планинарските авантури и раните 2000-ти години. Планирајте ја вашата следна авантура во мек француски фротир и уживајте во целосен комфор. Подетално

adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планинарските авантури и раните 2000-ти години.

Планирајте ја вашата следна авантура во мек француски фротир и уживајте во целосен комфор.

Ознаките Trefoil и карактеристичните adidas елементи даваат автентичен спортски дизајн.

Спецификации:

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Состав: 100% памук

• Боја: виолетова

• Код на производ: GD3890

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планинарските авантури и раните 2000-ти години.

Планирајте ја вашата следна авантура во мек француски фротир и уживајте во целосен комфор.

Ознаките Trefoil и карактеристичните adidas елементи даваат автентичен спортски дизајн.

Спецификации:

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Состав: 100% памук

• Боја: виолетова

• Код на производ: GD3890

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош