Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
BOOM LOGO MEDALIST
Код на производ:
(812858G006)
SPEEDO

BOOM LOGO MEDALIST

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y *
 • 6-7Y *
 • 8-9Y *
 • 2-3Y *
 • 3-4Y *
 • 5-6Y *
 • 7-8Y *
 • 910Y *
 • 1011 *
 • 1112 *
 • 1213 *
 • 1314 *
 • 1415 *
 • 1516 *
 • 1824 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Пливање
Бренд SPEEDO

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Пливање
Бренд SPEEDO

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош