Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TF SS
TF SS
TF SS
TF SS
TF SS
TF SS
TF SS
TF SS
TF SS
TF SS
Машка маица
Код на производ:
(GM5037)
adidas

TF SS

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Машката маица за тренинг adidas Techfit Compression T-Shirt е за сите оние кои го ставаат спортот на прво место. Логото на adidas на вашите гради ќе им даде на сите до знаење дека имате спортски дух. Подетално

Машката маица за тренинг adidas Techfit Compression T-Shirt е за сите оние кои го ставаат спортот на прво место.

Логото на adidas на вашите гради ќе им даде на сите до знаење дека имате спортски дух.

Мекиот материјал од кој е изработена маицата е пријатен за вашата кожа.

Носете ја машката маица за тренинг adidas Techfit Compression T-Shirt и надминете се во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Лого на adidas на градите
 • Состав на материјал: 88% полиестер, 12% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM5037
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица за тренинг adidas Techfit Compression T-Shirt е за сите оние кои го ставаат спортот на прво место.

Логото на adidas на вашите гради ќе им даде на сите до знаење дека имате спортски дух.

Мекиот материјал од кој е изработена маицата е пријатен за вашата кожа.

Носете ја машката маица за тренинг adidas Techfit Compression T-Shirt и надминете се во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Лого на adidas на градите
 • Состав на материјал: 88% полиестер, 12% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM5037
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош