Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
M NK DF TEE SSNL AOP SU21
Машка маица за тренинг
Код на производ:
(DA1799-436)
NIKE

M NK DF TEE SSNL AOP SU21

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Printed Training е машка маица во која со задоволство ќе вежбате на тренинг. Направена е од удобна комбинација на материјал од памук и полиестер. Подетално

Nike Dri-FIT Printed Training е машка маица во која со задоволство ќе вежбате на тренинг.

Направена е од удобна комбинација на материјал од памук и полиестер.

Таа е дизајнирана со принт кој е инспириран од мотиви од природата.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани подолго за време на тренингот.

Оваа машка маица за тренинг е идеален сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

 

• Машка маица за тренинг

• Кратки ракави

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 57% памук, 43% полиестер

• Боја: сина

• Код на производ: DA1799-436

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT Printed Training е машка маица во која со задоволство ќе вежбате на тренинг.

Направена е од удобна комбинација на материјал од памук и полиестер.

Таа е дизајнирана со принт кој е инспириран од мотиви од природата.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани подолго за време на тренингот.

Оваа машка маица за тренинг е идеален сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

 

• Машка маица за тренинг

• Кратки ракави

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 57% памук, 43% полиестер

• Боја: сина

• Код на производ: DA1799-436

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DA1782-010
1.692 ДЕН
Заштеда 15%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DA1799-084
Nike Dri-FIT Printed Training е машка маица во која со задоволство ќе вежбате на тренин...
1.990 ДЕН
Помош