Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DISNEY FROZEN 2 DIGITAL SPLASHBACK
DISNEY FROZEN 2 DIGITAL SPLASHBACK
DISNEY FROZEN 2 DIGITAL SPLASHBACK
DISNEY FROZEN 2 DIGITAL SPLASHBACK
Код на производ:
(8-07386D787)
SPEEDO

DISNEY FROZEN 2 DIGITAL SPLASHBACK

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y *
 • 6-7Y *
 • 8-9Y *
 • 2-3Y *
 • 3-4Y *
 • 5-6Y *
 • 7-8Y *
 • 910Y *
 • 1011 *
 • 1112 *
 • 1213 *
 • 1314 *
 • 1415 *
 • 1516 *
 • 1824 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош