Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO Allover Brief
SPEEDO Allover Brief
SPEEDO Allover Brief
SPEEDO Allover Brief
SPEEDO Allover Brief
SPEEDO Allover Brief
Детски костим за капење
Код на производ:
(804285G020)
SPEEDO

SPEEDO Allover Brief

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.043 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y 4-5г.
 • 6-7Y 6-7г.
 • 8-9Y 8-9г.
 • 2YRS 2YRS
 • 3YRS 3YRS
 • 4YRS 4YRS
 • 5YRS 5YRS
 • 6YRS 6YRS
 • 2-3Y 2-3г.
 • 3-4Y 3-4г.
 • 5-6Y 5-6г.
 • 7-8Y 7-8г.
 • 910Y 9-10г.
 • 1011 10-11г.
 • 1112 11-12г.
 • 1213 12-13г.
 • 1314 13-14г.
 • 1415 14-15.г
 • 1516 15-16г.
 • 1824 18-24м
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд SPEEDO
Возраст Kids
Големина ЕУ големина Големина во cm
4-5Y 4-5г.
6-7Y 6-7г.
8-9Y 8-9г.
2YRS
3YRS
4YRS
5YRS
6YRS
2-3Y 2-3г.
3-4Y 3-4г.
5-6Y 5-6г.
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
1011 10-11г.
1112 11-12г.
1213 12-13г.
1314 13-14г.
1415 14-15.г
1516 15-16г.
1824 18-24м
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош