Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
Машки шорцеви за тренинг
Код на производ:
(CZ2582-010)
NIKE

M NK DRY SHORT GFX SU

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентна ткаенина. Флексибилната ткаенина го покрива телото давајќи му лесна поддршка за поголема слобода при вежбање. Подетално

Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентна ткаенина.

Флексибилната ткаенина го покрива телото давајќи му лесна поддршка за поголема слобода при вежбање.

Nike Infinalon технологијата ја прави ткаенината неверојатно растеглива и ултра мека, а сепак доволно цврста за да ги поддржи мускулите на нозете.

Технологијата за апсорпција на пот Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на удобност дури при зголемување на интензитетот на тренингот.

Постигнете рамнотежа на душата и телото во шорцевите Nike YOGA DRI-FIT.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прилагодлив тесен крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 47-63% најлон, 30-37% еластин, 0-23% полиестер
 • Боја: црна, портокалова
 • Код на производ: CZ2582-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентна ткаенина.

Флексибилната ткаенина го покрива телото давајќи му лесна поддршка за поголема слобода при вежбање.

Nike Infinalon технологијата ја прави ткаенината неверојатно растеглива и ултра мека, а сепак доволно цврста за да ги поддржи мускулите на нозете.

Технологијата за апсорпција на пот Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на удобност дури при зголемување на интензитетот на тренингот.

Постигнете рамнотежа на душата и телото во шорцевите Nike YOGA DRI-FIT.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прилагодлив тесен крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 47-63% најлон, 30-37% еластин, 0-23% полиестер
 • Боја: црна, портокалова
 • Код на производ: CZ2582-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош