Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
B NSW WOVEN AOP SHORT
Детски шорцеви
Код на производ:
(DA0853-010)
NIKE

B NSW WOVEN AOP SHORT

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Woven Shorts се детски шорцеви за момчиња тинејџери. Во овие шорцеви, момчињата ќе бидат подготвени за игра и други активности кога времето е топло. Подетално

Nike Sportswear Woven Shorts се детски шорцеви за момчиња тинејџери.

Во овие шорцеви, момчињата ќе бидат подготвени за игра и други активности кога времето е топло.

Направени се од лесна и мека ткаенина за поголема удобност.

Еластичната лента на струкот овозможува прилагодување.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Спецификации:

 • Стандарден крој за опуштено чувство
 • Еластична лента
 • Странични џебови
 • Материјал: 88% полиестер, 12% спандекс
 • Код на производ: DA0853-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Woven Shorts се детски шорцеви за момчиња тинејџери.

Во овие шорцеви, момчињата ќе бидат подготвени за игра и други активности кога времето е топло.

Направени се од лесна и мека ткаенина за поголема удобност.

Еластичната лента на струкот овозможува прилагодување.

Страничните џебови се практични за чување ситници.

Спецификации:

 • Стандарден крој за опуштено чувство
 • Еластична лента
 • Странични џебови
 • Материјал: 88% полиестер, 12% спандекс
 • Код на производ: DA0853-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош