Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
RI FT FZ HOODIE
Машка јакна
Код на производ:
(GL3145)
Reebok

RI FT FZ HOODIE

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.325 ДЕН
Заштеда: 1.365 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер за мажи со качулка на Reebok Identity French Terry Full Zip Hoodie е идеален за загревање пред салата или лесен тренинг надвор. Мекиот материјал од кој е направен ќе ви даде максимална удобност и ќе ве стопли кога времето е ладно. Подетално

Машкиот дуксер за мажи со качулка на Reebok Identity French Terry Full Zip Hoodie е идеален за загревање пред салата или лесен тренинг надвор.

Мекиот материјал од кој е направен ќе ви даде максимална удобност и ќе ве стопли кога времето е ладно.

Логото на Reebok на вашите гради им дава на сите да знаат дека спортот е составен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok.

Пространата хауба ќе ве заштити од ветер и дожд кога е потребно.

Облечете машки дуксер Reebok Identity French Terry Full Zip Hoodie за тренинг пред и после теретана и опуштете се во крајна удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Патент по целата должина
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Везено лого на Reebok на градите
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL3145
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер за мажи со качулка на Reebok Identity French Terry Full Zip Hoodie е идеален за загревање пред салата или лесен тренинг надвор.

Мекиот материјал од кој е направен ќе ви даде максимална удобност и ќе ве стопли кога времето е ладно.

Логото на Reebok на вашите гради им дава на сите да знаат дека спортот е составен дел од вашиот живот и дека сте лојални на брендот Reebok.

Пространата хауба ќе ве заштити од ветер и дожд кога е потребно.

Облечете машки дуксер Reebok Identity French Terry Full Zip Hoodie за тренинг пред и после теретана и опуштете се во крајна удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Патент по целата должина
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Везено лого на Reebok на градите
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL3145
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош