Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS
Детски хеланки
Код на производ:
(45A453-023)
NIKE

JDG JORDAN PSG LEGGINGS KIDS

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.701 ДЕН
Заштеда: 189 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JDG JUMPMAN PSG LEGGING KIDS се хеланки за девојчиња на возраст од 8 до 14 години. Комбинацијата на бои и логото ги прави автентични на теренот или надвор од теренот. Направени се од мека и растеглива ткаенина со голем дел од памук, што ги прави пријатни за носење. Пошироката еластична лента на струкот обезбедува добра покриеност за време на активните денови. Тие се одличен избор за девојчиња кои сакаат да го истакнат спортскиот стил на облекување. Спецификации: Состав: 95% памук, 5% еластин Перење во машина Еластична лента на струкот Боја: црна Код на производ: 45A453-023 .
Подетално

Nike JDG JUMPMAN PSG LEGGING KIDS се хеланки за девојчиња на возраст од 8 до 14 години.

Комбинацијата на бои и логото ги прави автентични на теренот или надвор од теренот.

Направени се од мека и растеглива ткаенина со голем дел од памук, што ги прави пријатни за носење.

Пошироката еластична лента на струкот обезбедува добра покриеност за време на активните денови.

Тие се одличен избор за девојчиња кои сакаат да го истакнат спортскиот стил на облекување.

Спецификации:

 • Состав: 95% памук, 5% еластин
 • Перење во машина
 • Еластична лента на струкот
 • Боја: црна
 • Код на производ: 45A453-023
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JDG JUMPMAN PSG LEGGING KIDS се хеланки за девојчиња на возраст од 8 до 14 години.

Комбинацијата на бои и логото ги прави автентични на теренот или надвор од теренот.

Направени се од мека и растеглива ткаенина со голем дел од памук, што ги прави пријатни за носење.

Пошироката еластична лента на струкот обезбедува добра покриеност за време на активните денови.

Тие се одличен избор за девојчиња кои сакаат да го истакнат спортскиот стил на облекување.

Спецификации:

 • Состав: 95% памук, 5% еластин
 • Перење во машина
 • Еластична лента на струкот
 • Боја: црна
 • Код на производ: 45A453-023
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 45A408-K3G
1.341 ДЕН
Заштеда 10%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 45A438-023
Хеланките Nike Jordan Big Kids' (Girls') Leggings се детски хеланки наменети за...
1.251 ДЕН
Заштеда 10%
1.390 ДЕН
Помош