Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
Женски хеланки за тренинг
Код на производ:
(DD0245-010)
NIKE

W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK ONE DF MR CPRI TGT се женски хеланки дизајнирани за тренинг. Можете да ги носите кога ќе се заморите од формалниот стил на облекување, а совршено се комбинираат со подолги маици и дуксери. Подетално

Nike W NK ONE DF MR CPRI TGT се женски хеланки дизајнирани за тренинг.

Можете да ги носите кога ќе се заморите од формалниот стил на облекување, а совршено се комбинираат со подолги маици и дуксери.

Направени се од мека растеглива ткаенина, што благодарение на технологијата Dri-FIT ве лади пријатно и не дозволува потта да остане на кожата подолго време.

Џебовите скриени во ременот се корисен додаток за телефонот и другите ситници.

Вежбајте со задоволство или едноставно опуштете се во овие удобни женски хеланки.

Спецификации:

 • Должина: 3/4
 • Џебови скриени во ременот
 • Nike натпис на левата ногавица
 • Перење во машина
 • Состав: 78-79% полиестер, 21-22% еластин
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: DD0245-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK ONE DF MR CPRI TGT се женски хеланки дизајнирани за тренинг.

Можете да ги носите кога ќе се заморите од формалниот стил на облекување, а совршено се комбинираат со подолги маици и дуксери.

Направени се од мека растеглива ткаенина, што благодарение на технологијата Dri-FIT ве лади пријатно и не дозволува потта да остане на кожата подолго време.

Џебовите скриени во ременот се корисен додаток за телефонот и другите ситници.

Вежбајте со задоволство или едноставно опуштете се во овие удобни женски хеланки.

Спецификации:

 • Должина: 3/4
 • Џебови скриени во ременот
 • Nike натпис на левата ногавица
 • Перење во машина
 • Состав: 78-79% полиестер, 21-22% еластин
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: DD0245-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DA0339-084
Nike One Icon Clash Leggings се хеланки кои ќе ви ја дадат самодовербата која ви е потр...
2.627 ДЕН
Заштеда 15%
3.090 ДЕН
Помош