Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW TEE CROP FUTURA
G NSW TEE CROP FUTURA
G NSW TEE CROP FUTURA
G NSW TEE CROP FUTURA
G NSW TEE CROP FUTURA
G NSW TEE CROP FUTURA
G NSW TEE CROP FUTURA
G NSW TEE CROP FUTURA
Детска маица
Код на производ:
(DA6925-102)
NIKE

G NSW TEE CROP FUTURA

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална Цена
1.290 ДЕН
Цена со попуст
929 ДЕН
Заштеда: 361 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear lifestyle маицата за девојчиња е идеална за секоја пригода и може да се носи во секоја ситуација. Големото лого на Nike на градите дава до знаење дека спортот ви е на прво место и дека сте дел од тимот на Nike. Подетално

Nike Sportswear lifestyle маицата за девојчиња е идеална за секоја пригода и може да се носи во секоја ситуација.

Големото лого на Nike на градите дава до знаење дека спортот ви е на прво место и дека сте дел од тимот на Nike.

Направена е од мек памук кој е многу пријатен на допир со кожа и овозможува неспоредлив комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого на Nike на градите и грбот
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: DA6925-102
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear lifestyle маицата за девојчиња е идеална за секоја пригода и може да се носи во секоја ситуација.

Големото лого на Nike на градите дава до знаење дека спортот ви е на прво место и дека сте дел од тимот на Nike.

Направена е од мек памук кој е многу пријатен на допир со кожа и овозможува неспоредлив комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого на Nike на градите и грбот
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: DA6925-102
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош