Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Polo Matchup Pq
NIKE Polo Matchup Pq
NIKE Polo Matchup Pq
NIKE Polo Matchup Pq
NIKE Polo Matchup Pq
NIKE Polo Matchup Pq
NIKE Polo Matchup Pq
NIKE Polo Matchup Pq
Машка поло маица
Код на производ:
(CJ4456-113)
NIKE

NIKE Polo Matchup Pq

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.881 ДЕН
Заштеда: 209 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE LFS M NSW CE POLO MATCHUP PQ е машка маица со кратки ракави. Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака носи врвен квалитет и елегантен изглед. Направен е од високо квалитетен памук кој дава чувство на мекост и удобност. Страничните џебови даваат опуштен изглед. Оваа маица е одличен избор за сите што сакаат спортски, елегантен стил. Ќе се чувствувате пријатно во оваа маица цел ден. Лесно ќе ја комбинирате со остатокот од вашата гардероба. Можете да ја носите за време на разни активности. СПЕЦИФИКАЦИИ: Состав: 100% памук Дозволена е машина за перење Dri-FIT технологија Шифра на артикл: CJ4456-113 .
Подетално

NIKE LFS M NSW CE POLO MATCHUP PQ е машка маица со кратки ракави.

Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака носи врвен квалитет и елегантен изглед.

Направен е од високо квалитетен памук кој дава чувство на мекост и удобност.

Страничните џебови даваат опуштен изглед.

Оваа маица е одличен избор за сите што сакаат спортски, елегантен стил.

Ќе се чувствувате пријатно во оваа маица цел ден.

Лесно ќе ја комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

Можете да ја носите за време на разни активности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук
 • Дозволена е машина за перење
 • Dri-FIT технологија
 • Шифра на артикл: CJ4456-113
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Поло маица CJ4456-812
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Поло маица DM6950-410
2.421 ДЕН
Заштеда 10%
2.690 ДЕН
Помош