Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP
Детски костим за капење
Код на производ:
(812877D818)
SPEEDO

KOKO KOALA ALLOVER THINSTRAP

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.073 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y 4-5г.
 • 6-7Y 6-7г.
 • 8-9Y 8-9г.
 • 2-3Y 2-3г.
 • 3-4Y 3-4г.
 • 5-6Y 5-6г.
 • 7-8Y 7-8г.
 • 910Y 9-10г.
 • 1011 10-11г.
 • 1112 11-12г.
 • 1213 12-13г.
 • 1314 13-14г.
 • 1415 14-15.г
 • 1516 15-16г.
 • 1824 18-24м
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст KIDS
Големина ЕУ големина Големина во cm
4-5Y 4-5г.
6-7Y 6-7г.
8-9Y 8-9г.
2-3Y 2-3г.
3-4Y 3-4г.
5-6Y 5-6г.
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
1011 10-11г.
1112 11-12г.
1213 12-13г.
1314 13-14г.
1415 14-15.г
1516 15-16г.
1824 18-24м

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст KIDS
Големина ЕУ големина Големина во cm
4-5Y 4-5г.
6-7Y 6-7г.
8-9Y 8-9г.
2-3Y 2-3г.
3-4Y 3-4г.
5-6Y 5-6г.
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
1011 10-11г.
1112 11-12г.
1213 12-13г.
1314 13-14г.
1415 14-15.г
1516 15-16г.
1824 18-24м

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.361 ДЕН
Заштеда 28%
1.890 ДЕН
Помош