Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS
Детска маица
Код на производ:
(95A380-001)
NIKE

JDB JORDAN PSG SS TEE KIDS

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
913 ДЕН
Заштеда: 777 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN PSG SS TEE е lifestyle маица за тинејџери со препознатлив изглед, што јасно ќе покаже кој клуб ви е омилен. Изработена е од мека памучна ткаенина што овозможува чувство на удобност и комфор за време на целодневните активности. Црната боја, заедно со Paris натписот и логото Jumpmen, даваат впечатлив спортски изглед и уникатен стил. Нека се знае кој ги диктира трендовите во градот со маицата Nike JORDAN PSG SS TEE за тинејџери. Спецификации: Маица за тинејџери - lifestyle Кратки ракави Стандарден крој Лого и натпис Paris Состав: 100% памук Боја: Бела Код на производ: 95A380-001 .
Подетално

Nike JORDAN PSG SS TEE е lifestyle маица за тинејџери со препознатлив изглед, што јасно ќе покаже кој клуб ви е омилен.

Изработена е од мека памучна ткаенина што овозможува чувство на удобност и комфор за време на целодневните активности.

Црната боја, заедно со Paris натписот и логото Jumpmen, даваат впечатлив спортски изглед и уникатен стил.

Нека се знае кој ги диктира трендовите во градот со маицата Nike JORDAN PSG SS TEE за тинејџери.

Спецификации:

 • Маица за тинејџери - lifestyle
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Лого и натпис Paris
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 95A380-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN PSG SS TEE е lifestyle маица за тинејџери со препознатлив изглед, што јасно ќе покаже кој клуб ви е омилен.

Изработена е од мека памучна ткаенина што овозможува чувство на удобност и комфор за време на целодневните активности.

Црната боја, заедно со Paris натписот и логото Jumpmen, даваат впечатлив спортски изглед и уникатен стил.

Нека се знае кој ги диктира трендовите во градот со маицата Nike JORDAN PSG SS TEE за тинејџери.

Спецификации:

 • Маица за тинејџери - lifestyle
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Лого и натпис Paris
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Бела
 • Код на производ: 95A380-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95A348-R78
Маицата Nike Jordan Jumpman  Big Kids' (Boys') T-Shirt е детска маица за м...
751 ДЕН
Заштеда 46%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 955175-R78
Nike JDB Brand T- Shirt е детска маица дизајнирана за момчиња кои го сакаат квалитетот ...
1.071 ДЕН
Заштеда 10%
1.190 ДЕН
Помош