Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW
Машки шорцеви
Код на производ:
(AR2382-382)
NIKE

M NSW SPE WVN LND SHORT FLOW

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR SHORT се машки шорцеви за секојдневно носење. Интересниот дизајн нуди спортска функционалност. Направени се од рециклиран полиестер. Подетално

Nike SPORTSWEAR SHORT се машки шорцеви за секојдневно носење.

Интересниот дизајн нуди спортска функционалност.

Направени се од рециклиран полиестер.

Dri-Fit технологијата ви овозможува да останете суви и фокусирани.

Еластичната половина се прилагодува на вашето тело.

Џебовите со мрежа се практични за чување мали предмети и овозможуваат циркулација на воздухот.

Логото на Nike Swoosh го нагласува вашиот спортски стил и љубовта кон брендот.

Овие шорцеви се одличен избор за топлите летни денови кои може да се носат за време на разни видови активности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Дозволена е машина за перење
 • Боја: сина
 • Код на производ: AR2382-382
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR SHORT се машки шорцеви за секојдневно носење.

Интересниот дизајн нуди спортска функционалност.

Направени се од рециклиран полиестер.

Dri-Fit технологијата ви овозможува да останете суви и фокусирани.

Еластичната половина се прилагодува на вашето тело.

Џебовите со мрежа се практични за чување мали предмети и овозможуваат циркулација на воздухот.

Логото на Nike Swoosh го нагласува вашиот спортски стил и љубовта кон брендот.

Овие шорцеви се одличен избор за топлите летни денови кои може да се носат за време на разни видови активности.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Дозволена е машина за перење
 • Боја: сина
 • Код на производ: AR2382-382
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA0645-383
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CJ4486-010
Направени од лесен материјал, овие машки шорцеви Nike M NSW CE SHORT WVN NVLTY се соврш...
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Помош