Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK DF TEE DFC CREW
W NK DF TEE DFC CREW
W NK DF TEE DFC CREW
W NK DF TEE DFC CREW
W NK DF TEE DFC CREW
W NK DF TEE DFC CREW
W NK DF TEE DFC CREW
W NK DF TEE DFC CREW
Женска маица
Код на производ:
(AQ3212-591)
NIKE

W NK DF TEE DFC CREW

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.289 ДЕН
Заштеда: 501 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица за тренинг Nike Woman training T-Shirt Dri-FIT е одлична за во теретана или за на патека за трчање. Материјалот е направен со употреба на Dri-FIT технологија за апсорпција на пот, така што ќе останете суви и фокусирани на тренингот. Подетално

Женската маица за тренинг Nike Woman training T-Shirt Dri-FIT е одлична за во теретана или за на патека за трчање.

Материјалот е направен со употреба на Dri-FIT технологија за апсорпција на пот, така што ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Мешавината од памук и полиестер ќе ви даде исклучителна удобност, а самиот материјал е отпорен на абење.

Логото на Swoosh на градите на сите им дава до знаење на сите дека имате спортски дух и дека сте дел од тимот на Nike.

Носете ја маицата за тренинг Nike Woman training T-Shirt Dri-FIT и обезбедете си целосен комфор и квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Технологија Dri-FIT за апсорпција на пот
 • Лого Swoosh на градите
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 58% памук, 42% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: AQ3212-591
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица за тренинг Nike Woman training T-Shirt Dri-FIT е одлична за во теретана или за на патека за трчање.

Материјалот е направен со употреба на Dri-FIT технологија за апсорпција на пот, така што ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Мешавината од памук и полиестер ќе ви даде исклучителна удобност, а самиот материјал е отпорен на абење.

Логото на Swoosh на градите на сите им дава до знаење на сите дека имате спортски дух и дека сте дел од тимот на Nike.

Носете ја маицата за тренинг Nike Woman training T-Shirt Dri-FIT и обезбедете си целосен комфор и квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Технологија Dri-FIT за апсорпција на пот
 • Лого Swoosh на градите
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 58% памук, 42% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: AQ3212-591
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош