Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW TEE REG SS PKT NATURE
W NSW TEE REG SS PKT NATURE
W NSW TEE REG SS PKT NATURE
W NSW TEE REG SS PKT NATURE
W NSW TEE REG SS PKT NATURE
W NSW TEE REG SS PKT NATURE
W NSW TEE REG SS PKT NATURE
W NSW TEE REG SS PKT NATURE
Женска маица
Код на производ:
(DD1462-805)
NIKE

W NSW TEE REG SS PKT NATURE

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.289 ДЕН
Заштеда: 501 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската lifestyle маица Nike Sportswear Logo ќе изгледа добро во секоја пригода и во која било комбинација. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност. Подетално

Женската lifestyle маица Nike Sportswear Logo ќе изгледа добро во секоја пригода и во која било комбинација.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг во теретана или дневна прошетка низ градот.

Графиката во боја „Just Do It“ и логото на вашите гради ќе им покажат на сите колку сте мотивирани.

Облечете ја Nike Sportswear Logo маицата и уживајте во вашиот напорен и возбудлив ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Опуштен крој
 • Логото „Just Do It“ на градите
 • Џеб на градите
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Код на производ: DD1462-805
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската lifestyle маица Nike Sportswear Logo ќе изгледа добро во секоја пригода и во која било комбинација.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг во теретана или дневна прошетка низ градот.

Графиката во боја „Just Do It“ и логото на вашите гради ќе им покажат на сите колку сте мотивирани.

Облечете ја Nike Sportswear Logo маицата и уживајте во вашиот напорен и возбудлив ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Опуштен крој
 • Логото „Just Do It“ на градите
 • Џеб на градите
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Код на производ: DD1462-805
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-010
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица BV6169-814
1.611 ДЕН
Заштеда 10%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-814
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Помош