Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COREY CROC DIGITAL AQUASHORT
Детски костим за капење
Код на производ:
(811336D822)
SPEEDO

COREY CROC DIGITAL AQUASHORT

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y 4-5г.
 • 6-7Y 6-7г.
 • 8-9Y 8-9г.
 • 2-3Y 2-3г.
 • 3-4Y 3-4г.
 • 5-6Y 5-6г.
 • 7-8Y 7-8г.
 • 910Y 9-10г.
 • 1011 *
 • 1112 11-12г.
 • 1213 *
 • 1314 *
 • 1415 *
 • 1516 *
 • 1824 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4-5Y 4-5г.
6-7Y 6-7г.
8-9Y 8-9г.
2-3Y 2-3г.
3-4Y 3-4г.
5-6Y 5-6г.
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
1011
1112 11-12г.
1213
1314
1415
1516
1824

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4-5Y 4-5г.
6-7Y 6-7г.
8-9Y 8-9г.
2-3Y 2-3г.
3-4Y 3-4г.
5-6Y 5-6г.
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
1011
1112 11-12г.
1213
1314
1415
1516
1824

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош