Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADOLFO POLO T-SHIRT
ADOLFO POLO T-SHIRT
ADOLFO POLO T-SHIRT
ADOLFO POLO T-SHIRT
Машка маица
Код на производ:
(KRA201M803-05)

ADOLFO POLO T-SHIRT

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
981 ДЕН
Заштеда: 109 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Поло маица CJ4456-800
1.881 ДЕН
Заштеда 10%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Поло маица CJ4456-113
1.317 ДЕН
Заштеда 37%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Поло маица CJ4456-100
1.505 ДЕН
Заштеда 28%
2.090 ДЕН
Помош