Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TANK WORLD TOUR
M NSW TANK WORLD TOUR
M NSW TANK WORLD TOUR
M NSW TANK WORLD TOUR
M NSW TANK WORLD TOUR
M NSW TANK WORLD TOUR
M NSW TANK WORLD TOUR
M NSW TANK WORLD TOUR
Машка маица
Код на производ:
(DA0935-383)
NIKE

M NSW TANK WORLD TOUR

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR TANK е машка удобна и лесна маица без ракави. Направена е од мек памук кој дава чувство на мекост и удобност. Подетално

Nike SPORTSWEAR TANK е машка удобна и лесна маица без ракави.

Направена е од мек памук кој дава чувство на мекост и удобност.

Дизајнот кој овозможува поголема циркулација на воздух и поудобно чувство за потоплите денови исто така овозможува целосна слобода на движење.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Оваа маица е одличен избор за сите вас кои сакаат активен, спортски начин на живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Дозволена е машина за перење
 • Код на производ: DA0935-383
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR TANK е машка удобна и лесна маица без ракави.

Направена е од мек памук кој дава чувство на мекост и удобност.

Дизајнот кој овозможува поголема циркулација на воздух и поудобно чувство за потоплите денови исто така овозможува целосна слобода на движење.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Оваа маица е одличен избор за сите вас кои сакаат активен, спортски начин на живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Дозволена е машина за перење
 • Код на производ: DA0935-383
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Топ DA0935-100
Nike SPORTSWEAR TANK е машка удобна и лесна маица без ракави. Направена е од мек памук...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош