Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW SPE WVN LND SHORT NVLTY
M NSW SPE WVN LND SHORT NVLTY
M NSW SPE WVN LND SHORT NVLTY
M NSW SPE WVN LND SHORT NVLTY
M NSW SPE WVN LND SHORT NVLTY
M NSW SPE WVN LND SHORT NVLTY
Машки шорцеви
Код на производ:
(CJ4486-842)
NIKE

M NSW SPE WVN LND SHORT NVLTY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направени од лесен материјал, овие машки шорцеви Nike M NSW CE SHORT WVN NVLTY се совршени за топлите летни денови. Нагласеното лого Nike, како и комбинацијата на материјали даваат модерен изглед на овие шорцеви. Подетално

Направени од лесен материјал, овие машки шорцеви Nike M NSW CE SHORT WVN NVLTY се совршени за топлите летни денови. Нагласеното лого Nike, како и комбинацијата на материјали даваат модерен изглед на овие шорцеви. Врвката на половината овозможува прилагодување.

Освојте ги улиците во овие машки шорцеви M NSW CE SHORT WVN NVLTY.

Спецификации:

• Странични џебови

• Стандарден крој за опуштено, лесно чувство

• Врвка за лесно прилагодување

• Состав: 100% полиестер

• Боја: Бела / Црвена / Сива

• Код на производ: CJ4486-842

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Направени од лесен материјал, овие машки шорцеви Nike M NSW CE SHORT WVN NVLTY се совршени за топлите летни денови. Нагласеното лого Nike, како и комбинацијата на материјали даваат модерен изглед на овие шорцеви. Врвката на половината овозможува прилагодување.

Освојте ги улиците во овие машки шорцеви M NSW CE SHORT WVN NVLTY.

Спецификации:

• Странични џебови

• Стандарден крој за опуштено, лесно чувство

• Врвка за лесно прилагодување

• Состав: 100% полиестер

• Боја: Бела / Црвена / Сива

• Код на производ: CJ4486-842

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви AR2382-382
Nike SPORTSWEAR SHORT се машки шорцеви за секојдневно носење. Интересниот дизајн нуди с...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CJ4486-010
Направени од лесен материјал, овие машки шорцеви Nike M NSW CE SHORT WVN NVLTY се соврш...
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Помош