Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SPORTSWEAR FUTURA
NIKE SPORTSWEAR FUTURA
NIKE SPORTSWEAR FUTURA
NIKE SPORTSWEAR FUTURA
Детска маица
Код на производ:
(DH6527-100)
NIKE

NIKE SPORTSWEAR FUTURA

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike B NSW TEE FUTURA REPEAT е удобна детска маица наменета за деца на возраст од 8 до 14 години. Маицата има класичен спортски дизајн со привлечно Nike лого на градите. Мекиот памучен материјал овозможува удобност во текот на целиот ден и е пријатен во контакт со кожата. Оваа детска памучна маица е одличен избор за секој ден и се вклопува во различни комбинации на облека. Спецификации: • Детска маица • Модел: Стандарден крој • Боја: црвена, сина, бела • Код на производ: DH6527-100 .
Подетално

Nike B NSW TEE FUTURA REPEAT е удобна детска маица наменета за деца на возраст од 8 до 14 години.

Маицата има класичен спортски дизајн со привлечно Nike лого на градите.

Мекиот памучен материјал овозможува удобност во текот на целиот ден и е пријатен во контакт со кожата.

Оваа детска памучна маица е одличен избор за секој ден и се вклопува во различни комбинации на облека.

Спецификации:

• Детска маица

• Модел: Стандарден крој

• Боја: црвена, сина, бела

• Код на производ: DH6527-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош