Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ESSENTIAL 13
Детски шорцеви за пливање
Код на производ:
(812412D740)
SPEEDO

ESSENTIAL 13" WATERSHORT

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
857 ДЕН
Заштеда: 333 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 4-5г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 5-6г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 7-8г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 9-10г.
 • XL 11-12г.
 • 2XL 13-14г.
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 4-5г.
YSM
SM
S 5-6г.
YMD
MD
M 7-8г.
YLG
YXL
LG
L 9-10г.
XL 11-12г.
2XL 13-14г.
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 4-5г.
YSM
SM
S 5-6г.
YMD
MD
M 7-8г.
YLG
YXL
LG
L 9-10г.
XL 11-12г.
2XL 13-14г.
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 8124126446
1.071 ДЕН
Заштеда 10%
1.190 ДЕН
Помош