Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
W RECCO SHORT
Женски шорцеви
Код на производ:
(GJ5607)
adidas

W RECCO SHORT

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.575 ДЕН
Заштеда: 613 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sportswear Recycled Cotton се женски шорцеви за секој ден направени од рециклирани материјали. Сè што правиме се враќа на нашата планета. Подетално

adidas Sportswear Recycled Cotton се женски шорцеви за секој ден направени од рециклирани материјали.

Сè што правиме се враќа на нашата планета.

Овие adidas шорцеви припаѓаат на Primegreen и се направени од рециклирани материјали со високи перформанси.

Тоа претставува посветеност на adidas кон планетата и нашата заедничка иднина.

Мекиот материјал и опуштениот крој, заедно со појасот што може да се прилагоди, ќе ви овозможи врвен комфор.

Спецификации:

• Женски шорцеви за секој ден

• Модел: relaxed fit

• Еластична лента за прилагодување

• Странични џебови

• Primegreen

• Материјал: 40% рециклиран памук / 35% рециклиран полиестер / 25% памук француски фротир

• Боја: црна

• Код на производ: GJ5607

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Sportswear Recycled Cotton се женски шорцеви за секој ден направени од рециклирани материјали.

Сè што правиме се враќа на нашата планета.

Овие adidas шорцеви припаѓаат на Primegreen и се направени од рециклирани материјали со високи перформанси.

Тоа претставува посветеност на adidas кон планетата и нашата заедничка иднина.

Мекиот материјал и опуштениот крој, заедно со појасот што може да се прилагоди, ќе ви овозможи врвен комфор.

Спецификации:

• Женски шорцеви за секој ден

• Модел: relaxed fit

• Еластична лента за прилагодување

• Странични џебови

• Primegreen

• Материјал: 40% рециклиран памук / 35% рециклиран полиестер / 25% памук француски фротир

• Боја: црна

• Код на производ: GJ5607

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK SHORTS се женски шорцеви чиј дизајн нуди вистинско спортс...
1.575 ДЕН
Заштеда 28%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Зошто да изберете монотона облека кога можете да изберете смел изглед со женските lifes...
1.575 ДЕН
Заштеда 28%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas SPORTSWEAR 3 BAR ALL - OVER - PRINT SHORTS се женски шорцеви идеални за одмор по...
1.503 ДЕН
Заштеда 28%
2.088 ДЕН
Помош