Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPORTSTYLE BRANDED LEGGINGS
SPORTSTYLE BRANDED LEGGINGS
SPORTSTYLE BRANDED LEGGINGS
SPORTSTYLE BRANDED LEGGINGS
SPORTSTYLE BRANDED LEGGINGS
SPORTSTYLE BRANDED LEGGINGS
Детски хеланки
Код на производ:
(1363379-001)
UNDER ARMOUR

SPORTSTYLE BRANDED LEGGINGS

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.065 ДЕН
Заштеда: 625 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM 9-10г.
 • SM *
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD *
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM 9-10г.
SM
S S
YMD 11-12г.
MD
M M
YLG 13-14г.
YXL 14-15г.
LG
L L
XL XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM 9-10г.
SM
S S
YMD 11-12г.
MD
M M
YLG 13-14г.
YXL 14-15г.
LG
L L
XL XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1361242-001
1.141 ДЕН
Заштеда 32%
1.690 ДЕН
Помош