Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
Детски костим за капење
Код на производ:
(809530G014)
SPEEDO

SPEEDO PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y 4-5г.
 • 6-7Y 6-7г.
 • 8-9Y 8-9г.
 • 2YRS 2YRS
 • 3YRS 3YRS
 • 4YRS 4YRS
 • 5YRS 5YRS
 • 6YRS 6YRS
 • 2-3Y 2-3г.
 • 3-4Y 3-4г.
 • 5-6Y 5-6г.
 • 7-8Y 7-8г.
 • 910Y 9-10г.
 • 1011 10-11г.
 • 1112 11-12г.
 • 1213 12-13г.
 • 1314 13-14г.
 • 1415 14-15.г
 • 1516 15-16г.
 • 1824 18-24м
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст Kids
Големина ЕУ големина Големина во cm
4-5Y 4-5г.
6-7Y 6-7г.
8-9Y 8-9г.
2YRS
3YRS
4YRS
5YRS
6YRS
2-3Y 2-3г.
3-4Y 3-4г.
5-6Y 5-6г.
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
1011 10-11г.
1112 11-12г.
1213 12-13г.
1314 13-14г.
1415 14-15.г
1516 15-16г.
1824 18-24м
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош