Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
FRMT SCULPT TGT
Женски хеланки
Код на производ:
(GQ3855)
adidas

FRMT SCULPT TGT

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална Цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
4.240 ДЕН
Заштеда: 748 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1X *
  • 2X *
  • 3X *
  • 2XS 2XS
  • XS XS 77 - 82
  • YSM *
  • SM *
  • S S 83 - 88
  • YMD *
  • MD *
  • M M 89 - 94
  • YLG *
  • YXL *
  • LG *
  • L L 95 - 101
  • XL XL 102 - 109
  • 2XL 2XL 110 - 118
  • 3XL *
  • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FORMOTION SCULPT TIGHT се женски хеланки кои ќе ви овозможат непречено движење. Тие се дизајнирани со цел да ви овозможат идеална поддршка за време на тренинг и други активности. Подетално

adidas FORMOTION SCULPT TIGHT се женски хеланки кои ќе ви овозможат непречено движење.

Тие се дизајнирани со цел да ви овозможат идеална поддршка за време на тренинг и други активности.

Направени се од еластична ткаенина и зони со насочена поддршка каде што ви е најпотребно.

Тие имаат тесен крој и се прилагодуваат на вашето движење, обезбедувајќи максимална удобност.

Високиот струк нуди поголема покриеност и ја нагласува вашата женственост.

Ткаенината AEROREADY ефикасно ја апсорбира влагата и одржува пријатно чувство додека сте активни.

Спецификации:

• Женски хеланки

• Должина 7/8

• Висок струк

• AEROREADY

• Состав: 84% полиестер, 16% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GQ3855

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FORMOTION SCULPT TIGHT се женски хеланки кои ќе ви овозможат непречено движење.

Тие се дизајнирани со цел да ви овозможат идеална поддршка за време на тренинг и други активности.

Направени се од еластична ткаенина и зони со насочена поддршка каде што ви е најпотребно.

Тие имаат тесен крој и се прилагодуваат на вашето движење, обезбедувајќи максимална удобност.

Високиот струк нуди поголема покриеност и ја нагласува вашата женственост.

Ткаенината AEROREADY ефикасно ја апсорбира влагата и одржува пријатно чувство додека сте активни.

Спецификации:

• Женски хеланки

• Должина 7/8

• Висок струк

• AEROREADY

• Состав: 84% полиестер, 16% еластин

• Боја: розова

• Код на производ: GQ3855

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош