Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
MENS SWIM.SHORTS
Машки шорцеви за пливање
Код на производ:
(7231-9UR-68)
COLMAR

MENS SWIM.SHORTS

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална Цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
4.221 ДЕН
Заштеда: 469 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 XS
 • 46 S
 • 48 M
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 L
 • 56 XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44 XS
46 S
48 M
50 M
52 L
54 L
56 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44 XS
46 S
48 M
50 M
52 L
54 L
56 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви 7282-9UR-68
4.221 ДЕН
Заштеда 10%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 7230-9UR-193
4.221 ДЕН
Заштеда 10%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви 7282-9UR-523
4.221 ДЕН
Заштеда 10%
4.690 ДЕН
Помош