Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW ME LTWT SHORT MIX
M NSW ME LTWT SHORT MIX
M NSW ME LTWT SHORT MIX
M NSW ME LTWT SHORT MIX
M NSW ME LTWT SHORT MIX
M NSW ME LTWT SHORT MIX
Машки шорцеви
Код на производ:
(CZ9868-224)
NIKE

M NSW ME LTWT SHORT MIX

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Modern Essentials Lightweight Shorts се машки lifestyle шорцеви што се наменети за различни прилики. Овие шорцеви се одличен избор за секоја пригода, од одмор дома, до одење во теретана или излегување со пријателите. Подетално

Nike Sportswear Modern Essentials Lightweight Shorts се машки lifestyle шорцеви што се наменети за различни прилики.

Овие шорцеви се одличен избор за секоја пригода, од одмор дома, до одење во теретана или излегување со пријателите.

Одлични се за жешките летни денови.

Дискретното лого на Nike на долниот дел придонесува за вашиот спортски изглед.

Носете ги овие машки lifestyle шорцеви за квалитетно и удобно чувство во текот на денот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Лого на Nike
 • Состав: 100% памук
 • Боја: беж
 • Код на производ: CZ9868-224
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Modern Essentials Lightweight Shorts се машки lifestyle шорцеви што се наменети за различни прилики.

Овие шорцеви се одличен избор за секоја пригода, од одмор дома, до одење во теретана или излегување со пријателите.

Одлични се за жешките летни денови.

Дискретното лого на Nike на долниот дел придонесува за вашиот спортски изглед.

Носете ги овие машки lifestyle шорцеви за квалитетно и удобно чувство во текот на денот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Лого на Nike
 • Состав: 100% памук
 • Боја: беж
 • Код на производ: CZ9868-224
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви AR2382-382
Nike SPORTSWEAR SHORT се машки шорцеви за секојдневно носење. Интересниот дизајн нуди с...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CJ4486-010
Направени од лесен материјал, овие машки шорцеви Nike M NSW CE SHORT WVN NVLTY се соврш...
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Помош