Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW 4IN SHORT JERSEY
G NSW 4IN SHORT JERSEY
G NSW 4IN SHORT JERSEY
G NSW 4IN SHORT JERSEY
G NSW 4IN SHORT JERSEY
G NSW 4IN SHORT JERSEY
G NSW 4IN SHORT JERSEY
G NSW 4IN SHORT JERSEY
Детски шорцеви
Код на производ:
(DA1388-615)
NIKE

G NSW 4IN SHORT JERSEY

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Shorts се женски шорцеви дизајнирани за девојчиња. Направени се целосно од лесен памук, кој е идеален за летните денови. Подетално

Nike Sportswear Shorts се женски шорцеви дизајнирани за девојчиња.

Направени се целосно од лесен памук, кој е идеален за летните денови.

Кројот ја овозможува целата слобода на движење.

Еластичната лента на половина дополнително придонесува за удобност.

Тешко е да се замислат топлите летни денови без пријатни шорцеви во привлечна боја.

Овој розов модел е совршен избор за секое девојче.

Спецификации:

 • Детски шорцеви за девојчиња
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Код на производ: DA1388-615
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Shorts се женски шорцеви дизајнирани за девојчиња.

Направени се целосно од лесен памук, кој е идеален за летните денови.

Кројот ја овозможува целата слобода на движење.

Еластичната лента на половина дополнително придонесува за удобност.

Тешко е да се замислат топлите летни денови без пријатни шорцеви во привлечна боја.

Овој розов модел е совршен избор за секое девојче.

Спецификации:

 • Детски шорцеви за девојчиња
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Код на производ: DA1388-615
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1243-572
Nike Sportswear Bike се бициклистички за девојчиња. Направени се од памук и еластин и з...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1243-010
Nike Sportswear Bike се бициклистички за девојчиња. Направени се од памук и еластин и з...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA1405-572
Во овие детски шорцеви Nike Sportswear Shorts ќе бидете подготвени за сите авантури. По...
1.590 ДЕН
Помош