Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential T-shirt
NIKE Sportswear Essential T-shirt
NIKE Sportswear Essential T-shirt
NIKE Sportswear Essential T-shirt
Женска маица
Код на производ:
(BV6175-591)
NIKE

NIKE Sportswear Essential T-shirt

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица Nike Sportswear Essential T-shirt е направена од мек и удобен памук. Оваа маица има краток крој кој совршено ќе ја нагласи вашата фигура. Подетално

Женската маица Nike Sportswear Essential T-shirt е направена од мек и удобен памук.

Оваа маица има краток крој кој совршено ќе ја нагласи вашата фигура.

Големото лого на Nike дава спортски изглед.

Спецификации:

 • Краток крој

 • Перење во машина

 • Материјал: 100% памук

 • Шифра на артикл: BV6175-591

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош