Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
WOR AOP SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(GL3187)
Reebok

WOR AOP SHORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за тренинг Reebok Workout Ready AOP ќе ви помогнат да извлечете максимум од себе. Овој модел е изработен од материјал Speedwick кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот. Подетално

Машките шорцеви за тренинг Reebok Workout Ready AOP ќе ви помогнат да извлечете максимум од себе.

Овој модел е изработен од материјал Speedwick кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Ногавиците се стеснуваат кон колената, што дава модерен изглед.

Засекот на работ на ногавиците ви нуди дополнителен простор за трчање.

Може да ги чувате сите ваши ситници кои ви требаат во текот на денот во страничните џебови.

Облечете ги машките шорцеви за тренинг Reebok Workout Ready AOP и постигнете подобри резултати во салата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Технологија за апсорпција на пот Speedwick

• Еластична лента

• Странични џебови

• Состав на материјал: 73% полиестер, 27% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: GL3187

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви за тренинг Reebok Workout Ready AOP ќе ви помогнат да извлечете максимум од себе.

Овој модел е изработен од материјал Speedwick кој ја апсорбира потта од вашата кожа, така што ќе останете суви за време на тренингот.

Ногавиците се стеснуваат кон колената, што дава модерен изглед.

Засекот на работ на ногавиците ви нуди дополнителен простор за трчање.

Може да ги чувате сите ваши ситници кои ви требаат во текот на денот во страничните џебови.

Облечете ги машките шорцеви за тренинг Reebok Workout Ready AOP и постигнете подобри резултати во салата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Технологија за апсорпција на пот Speedwick

• Еластична лента

• Странични џебови

• Состав на материјал: 73% полиестер, 27% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: GL3187

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и ен...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и ен...
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош