Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW DRESS EARTH DAY FT
W NSW DRESS EARTH DAY FT
W NSW DRESS EARTH DAY FT
W NSW DRESS EARTH DAY FT
W NSW DRESS EARTH DAY FT
W NSW DRESS EARTH DAY FT
W NSW DRESS EARTH DAY FT
W NSW DRESS EARTH DAY FT
Женски фустан
Код на производ:
(CZ9247-113)
NIKE

W NSW DRESS EARTH DAY FT

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.559 ДЕН
Заштеда: 1.231 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Фустанот Nike Sportswear е идеален за топлите летни денови. Направен е од најквалитетен памук пријатен за вашата кожа и ќе ви даде совршена удобност. Подетално

Фустанот Nike Sportswear е идеален за топлите летни денови.

Направен е од најквалитетен памук пријатен за вашата кожа и ќе ви даде совршена удобност.

Има широк крој, така што ќе стои удобно и ќе ви овозможи целосна подвижност.

Логото на Nike на градите е направено од рециклирана гума.

Носете го lifestyle фустанот Nike Sportswear и уживајте во стилот и удобноста во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого Nike на градите
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: светложолта
 • Код на производ: CZ9247-113
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Фустанот Nike Sportswear е идеален за топлите летни денови.

Направен е од најквалитетен памук пријатен за вашата кожа и ќе ви даде совршена удобност.

Има широк крој, така што ќе стои удобно и ќе ви овозможи целосна подвижност.

Логото на Nike на градите е направено од рециклирана гума.

Носете го lifestyle фустанот Nike Sportswear и уживајте во стилот и удобноста во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого Nike на градите
 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: светложолта
 • Код на производ: CZ9247-113
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
3.411 ДЕН
Заштеда 10%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Помош