Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DF TANK NO REST DAYS
M NK DF TANK NO REST DAYS
M NK DF TANK NO REST DAYS
M NK DF TANK NO REST DAYS
M NK DF TANK NO REST DAYS
M NK DF TANK NO REST DAYS
Машка маица
Код на производ:
(DA1770-010)
NIKE

M NK DF TANK NO REST DAYS

 

 

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.289 ДЕН
Заштеда: 501 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Останете суви и чувствувајте се пријатно во оваа машка маица за тренинг Nike Dri-FIT. Има стандарден крој за удобно, лесно чувство. Подетално

Останете суви и чувствувајте се пријатно во оваа машка маица за тренинг Nike Dri-FIT.

Има стандарден крој за удобно, лесно чувство.

Интересната графика и знакот Swoosh даваат модерен изглед на оваа машка маица.

Спецификации:

• Боја: црна

• Дозволено перење во машина

• Состав: 59% памук, 41% полиестер

• Код на производ: DA1770-010

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Останете суви и чувствувајте се пријатно во оваа машка маица за тренинг Nike Dri-FIT.

Има стандарден крој за удобно, лесно чувство.

Интересната графика и знакот Swoosh даваат модерен изглед на оваа машка маица.

Спецификации:

• Боја: црна

• Дозволено перење во машина

• Состав: 59% памук, 41% полиестер

• Код на производ: DA1770-010

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Топ DA1770-100
Останете суви и чувствувајте се пријатно во оваа машка маица за тренинг Nike Dri-FIT. И...
1.289 ДЕН
Заштеда 28%
1.790 ДЕН
Помош