Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR CREW FLC
W NSW AIR CREW FLC
W NSW AIR CREW FLC
W NSW AIR CREW FLC
W NSW AIR CREW FLC
W NSW AIR CREW FLC
W NSW AIR CREW FLC
W NSW AIR CREW FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(DC5296-113)
NIKE

W NSW AIR CREW FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Women's Crew е женски lifestyle дуксер со привлечен дизајн. Меката и лесна ткаенина нуди безгрижно и пријатно чувство при секојдневно носење. Подетално

Nike Air Women's Crew е женски lifestyle дуксер со привлечен дизајн.

Меката и лесна ткаенина нуди безгрижно и пријатно чувство при секојдневно носење.

Еластичните делови на ракавите и половината помагаат да се чувствувате топло и пријатно.

Едноставниот дизајн го прави овој дуксер лесно прилагодлив, додека графиката и краткиот крој му даваат свежина и шмек на урбаниот стил.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој

 • Еластични делови на ракавите и половината

 • Перење во машина

 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: Бела

 • Шифра на артикл: DC5296-113

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Women's Crew е женски lifestyle дуксер со привлечен дизајн.

Меката и лесна ткаенина нуди безгрижно и пријатно чувство при секојдневно носење.

Еластичните делови на ракавите и половината помагаат да се чувствувате топло и пријатно.

Едноставниот дизајн го прави овој дуксер лесно прилагодлив, додека графиката и краткиот крој му даваат свежина и шмек на урбаниот стил.

Спецификации:

 • Модел: Стандарден крој

 • Еластични делови на ракавите и половината

 • Перење во машина

 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: Бела

 • Шифра на артикл: DC5296-113

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женскиот дуксер Nike Sportswear Heritage е направен од мек материјал, едноставен крој и...
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
NIKE дуксерот W NSW HRTG CREW FLC SB е направен од меки и топли материјали. Кројот ја н...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
NIKE дуксерот W NSW HRTG CREW FLC SB е направен од меки и топли материјали. Кројот ја н...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Помош