Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MENS SPRING JACKET
MENS SPRING JACKET
MENS SPRING JACKET
MENS SPRING JACKET
MENS SPRING JACKET
MENS SPRING JACKET
MENS SPRING JACKET
MENS SPRING JACKET
Машка јакна
Код на производ:
(ELA211M501-01)
ELLESSE

MENS SPRING JACKET

 

 

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална Цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.073 ДЕН
Заштеда: 1.217 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA211M502-02
1.939 ДЕН
Заштеда 46%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA211M502-01
1.939 ДЕН
Заштеда 46%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA211M501-04
1.777 ДЕН
Заштеда 46%
3.290 ДЕН
Помош