Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX
Машки дуксер
Код на производ:
(CZ9848-010)
NIKE

M NSW ME FZ LTWT HOODIE MIX

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.449 ДЕН
Заштеда: 1.341 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед што ќе ве мотивира да се истакнете во секоја прилика. Направен е од мек памук што одговара на вашето тело и ви дава целодневна удобност. Подетално

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед што ќе ве мотивира да се истакнете во секоја прилика.

Направен е од мек памук што одговара на вашето тело и ви дава целодневна удобност.

Металните детали на капуљачата и патентот му даваат урбан изглед.

Пространата капуљача ќе ве заштити од ветер и дожд кога ви е најпотребно.

Носете ја маицата Nike Sportswear Modern Essentials со капуљача и издвојте се од толпата околу вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Капуљача

• Прицврстување со патент по целата должина

• Лого на Nike на градите

• Џебови „кенгур“ на предната страна

• Еластични делови на ракавите и половината

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Код на производ: CZ9848-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед што ќе ве мотивира да се истакнете во секоја прилика.

Направен е од мек памук што одговара на вашето тело и ви дава целодневна удобност.

Металните детали на капуљачата и патентот му даваат урбан изглед.

Пространата капуљача ќе ве заштити од ветер и дожд кога ви е најпотребно.

Носете ја маицата Nike Sportswear Modern Essentials со капуљача и издвојте се од толпата околу вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Капуљача

• Прицврстување со патент по целата должина

• Лого на Nike на градите

• Џебови „кенгур“ на предната страна

• Еластични делови на ракавите и половината

• Состав на материјал: 100% памук

• Боја: црна

• Код на производ: CZ9848-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD5126-010
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DD4726-010
4.311 ДЕН
Заштеда 10%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DD4726-657
4.311 ДЕН
Заштеда 10%
4.790 ДЕН
Помош