Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS
Детски дуксер
Код на производ:
(95A300-023)
NIKE

JDB JORDAN PSG FLEECE PO KIDS

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN PSG FLEECE PO е дуксер за тинејџери што на сите ќе им покаже кој клуб ви е омилен. Може да го носите за време на секојдневните обврски на училиште или на тренинг. Подетално

Nike JORDAN PSG FLEECE PO е дуксер за тинејџери што на сите ќе им покаже кој клуб ви е омилен.

Може да го носите за време на секојдневните обврски на училиште или на тренинг.

Направен е од комбинација на памучен и полиестерски материјал, кој овозможува чувство на удобност и комфор.

Графиките на Nike Jordan Jumpman Paris придонесуваат за спортскиот изглед на овој дуксер Nike JORDAN PSG FLEECE PO и го прават впечатлив во секоја прилика.

Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Лого на Jumpman Paris
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A300-023
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN PSG FLEECE PO е дуксер за тинејџери што на сите ќе им покаже кој клуб ви е омилен.

Може да го носите за време на секојдневните обврски на училиште или на тренинг.

Направен е од комбинација на памучен и полиестерски материјал, кој овозможува чувство на удобност и комфор.

Графиките на Nike Jordan Jumpman Paris придонесуваат за спортскиот изглед на овој дуксер Nike JORDAN PSG FLEECE PO и го прават впечатлив во секоја прилика.

Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Лого на Jumpman Paris
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A300-023
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош