Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR SS TOP CROP
W NSW AIR SS TOP CROP
W NSW AIR SS TOP CROP
W NSW AIR SS TOP CROP
Женска маица
Код на производ:
(CZ8632-113)
NIKE

W NSW AIR SS TOP CROP

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.433 ДЕН
Заштеда: 557 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица Nike W NSW AIR SS TOP CROP има едноставен спортски дизајн со класичното лого на Nike. Оваа маица е направена од мека ткаенина за лесен комфор и пријатно чувство во текот на денот. Подетално

Женската маица Nike W NSW AIR SS TOP CROP има едноставен спортски дизајн со класичното лого на Nike.

Оваа маица е направена од мека ткаенина за лесен комфор и пријатно чувство во текот на денот.

Искомбинирајте ја со омилената тренерка или фармерки со висок струк за кул изглед.

Спецификации:

• Краток крој

• Боја: бела

• Код на производ: CZ8632-113

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица Nike W NSW AIR SS TOP CROP има едноставен спортски дизајн со класичното лого на Nike.

Оваа маица е направена од мека ткаенина за лесен комфор и пријатно чувство во текот на денот.

Искомбинирајте ја со омилената тренерка или фармерки со висок струк за кул изглед.

Спецификации:

• Краток крој

• Боја: бела

• Код на производ: CZ8632-113

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-010
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица BV6169-814
1.611 ДЕН
Заштеда 10%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-814
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Помош