Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
M NSW PO FT HOODIE WTOUR
Машки дуксер
Код на производ:
(DA0931-010)
NIKE

M NSW PO FT HOODIE WTOUR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Pullover French Terry Hoodie има класичен Nike стил освежен со графички детали. Направен од француски фротирен материјал, овој спортски дуксер ви дава пријатно чувство со изглед подготвен за градските улици. Подетално

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Pullover French Terry Hoodie има класичен Nike стил освежен со графички детали.

Направен од француски фротирен материјал, овој спортски дуксер ви дава пријатно чувство со изглед подготвен за градските улици.

Шарените логоа на Swoosh ја потврдуваат вашата припадност кон брендот и урбаниот стил на облекување.

Повторената графика на Nike и преголемиот отпечаток на буквите на задната страна додаваат модерен изглед на класичната силуета.

Комбинирајте го овој дуксер со вашите омилени патики и покажете им на сите колку може да биде кул вашиот спортски стил.

Спецификации:

 • Крој: standard fit
 • Прилагодлива капуљача
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: DA0931-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Pullover French Terry Hoodie има класичен Nike стил освежен со графички детали.

Направен од француски фротирен материјал, овој спортски дуксер ви дава пријатно чувство со изглед подготвен за градските улици.

Шарените логоа на Swoosh ја потврдуваат вашата припадност кон брендот и урбаниот стил на облекување.

Повторената графика на Nike и преголемиот отпечаток на буквите на задната страна додаваат модерен изглед на класичната силуета.

Комбинирајте го овој дуксер со вашите омилени патики и покажете им на сите колку може да биде кул вашиот спортски стил.

Спецификации:

 • Крој: standard fit
 • Прилагодлива капуљача
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: DA0931-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-224
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ9848-010
Машкиот дуксер со капуљача Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед ш...
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош