Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
LAL M NK SHORT DNA CTS
Машки шорцеви
Код на производ:
(CV5513-504)
NIKE

LAL M NK SHORT DNA CTS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LOS ANGELES LAKERS SHORTS се удобни и лесни кошаркарски шорцеви за мажи. Класичниот стил е инспириран од кошаркарските шорцеви на познатите LA Lakers. Подетално

Nike LOS ANGELES LAKERS SHORTS се удобни и лесни кошаркарски шорцеви за мажи.

Класичниот стил е инспириран од кошаркарските шорцеви на познатите LA Lakers.

Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви, фокусирани и обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Овие шорцеви се за сите вас кои играте кошарка.

Поради атрактивниот дизајн можете да ги носите секој ден кога ќе дојдат топлите денови.

Совршено се вклопуваат во приказната за урбаниот стил на облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав 100% полиестер
 • Машина за перење е дозволена
 • Dri-FIT технологија
 • Код на производ: CV5513-504
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike LOS ANGELES LAKERS SHORTS се удобни и лесни кошаркарски шорцеви за мажи.

Класичниот стил е инспириран од кошаркарските шорцеви на познатите LA Lakers.

Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви, фокусирани и обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Овие шорцеви се за сите вас кои играте кошарка.

Поради атрактивниот дизајн можете да ги носите секој ден кога ќе дојдат топлите денови.

Совршено се вклопуваат во приказната за урбаниот стил на облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав 100% полиестер
 • Машина за перење е дозволена
 • Dri-FIT технологија
 • Код на производ: CV5513-504
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CK6707-091
Секој пат кога ќе помислите на Jordan, мислите на најдобрите моменти во историјата на к...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви BV9385-657
Nike M NK DF HBR SHORT 2.0 се машки шорцеви инспирирани од кошаркарските модели. Подедн...
1.790 ДЕН
Помош