Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY ACD21 PANT KPZ
M NK DRY ACD21 PANT KPZ
M NK DRY ACD21 PANT KPZ
M NK DRY ACD21 PANT KPZ
M NK DRY ACD21 PANT KPZ
M NK DRY ACD21 PANT KPZ
M NK DRY ACD21 PANT KPZ
M NK DRY ACD21 PANT KPZ
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CW6122-014)
NIKE

M NK DRY ACD21 PANT KPZ

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.018 ДЕН
Заштеда: 672 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве носи чекор поблизу до она што сакате да го постигнете утре. Во долниот дел тренерки за тренинг Nike Dri-FIT, задолжително превземете ги тие чекори. Подетално

Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве носи чекор поблизу до она што сакате да го постигнете утре.

Во долниот дел тренерки за тренинг Nike Dri-FIT, задолжително превземете ги тие чекори.

Останете фокусирани на вашите цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, која ја апсорбира потта од кожата и има можност брзо да се суши, ќе бидете пријатно оладени и удобни.

Тренерката е изработена од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер.

Еластичниот појас со прилагодување ќе обезбеди совршена удобност, а кројот на ногавиците ќе ви овозможи врвна удобност на секој тренинг.

Спецификации:

 • Крој: стандардно прилагоден за удобност
 • Странични џебови
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: CW6122-014
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве носи чекор поблизу до она што сакате да го постигнете утре.

Во долниот дел тренерки за тренинг Nike Dri-FIT, задолжително превземете ги тие чекори.

Останете фокусирани на вашите цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, која ја апсорбира потта од кожата и има можност брзо да се суши, ќе бидете пријатно оладени и удобни.

Тренерката е изработена од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер.

Еластичниот појас со прилагодување ќе обезбеди совршена удобност, а кројот на ногавиците ќе ви овозможи врвна удобност на секој тренинг.

Спецификации:

 • Крој: стандардно прилагоден за удобност
 • Странични џебови
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: CW6122-014
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве носи чекор поблизу до ...
2.627 ДЕН
Заштеда 15%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве носи чекор поблизу до ...
2.627 ДЕН
Заштеда 15%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike M NK FC FLEECE PANT е машки долен дел тренерки, наменет за спорт и секојдневни акт...
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Помош